جستجو
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
خبرخوان

بلاگ

نحوه انتخاب HMI
0 نحوه انتخاب HMI
HMI ابزاری ارزشمند است که توسط اپراتورها و مهندسان سراسر دنیا برای تجسم و نظارت بر یک فرآیند، فراهم کردن اهداف کنترلی ، تنظیمات ، اجرای برنامه ها و عیب یابی مشکلات از طریق روندها ، هشدارها و رویدادها استفاده می شود. در این مقاله یاد خواهید گرفت: - چه ویژگی های را باید هنگام انتخاب HMI در نظر گرفت؟ - تفاوت در انواع پانل های HMI که توسط تولید کنندگان برتر ارائه می شود چیست؟ - نحوه تعیین اینکه کدام صفحه HMI برای پروژه من بهترین است؟
مقایسه سروو و استپر موتور Servo Vs Stepper
0 مقایسه سروو و استپر موتور Servo Vs Stepper
در این مقاله تلاش میکنیم تفاوت های موتور پله ای و سروو و نحوه انتخاب بهترین موتور را برای پروژه مورد نظر بررسی کنیم. ما اصول موتور شامل ساختار ، جریان ، توابع و ویژگی ها ، سوالاتی را که باید هنگام انتخاب موتور بپرسید ، مثالهای کاربردی ، اصطلاحات کلیدی و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد.
اصول کار جک برقی یا اکچویتور خطی
0 اصول کار جک برقی یا اکچویتور خطی
اکچویتور خطی یا جک برقی نوعی محرک است که حرکت چرخشی در موتورها را به حرکت فشار / کشش خطی یا مستقیم تبدیل می کند. اکچویتورهای خطی برای کاربردهای شامل کج کردن ، بلند کردن ، کشیدن یا فشار دادن که تا صدها کیلوگرم نیرو نیاز است ایده آل هستند. در صورت نیاز به حرکتی ساده ، ایمن و تمیز با دقت کافی و کنترل حرکت روان ، جک خطی برقی اغلب راه حل ارجح هستند.
گیربکس سیاره ای چیست؟
0 گیربکس سیاره ای چیست؟
یکی از اصول بسیاری از ابتکاری ترین پیشرفت های فنی این دوران ، دارای سابقه ای هزار ساله است. رباتیک ، چاپگر سه بعدی و وسایل حمل و نقل جدید همه یک چیز مشترک دارند: اغلب آنها توسط یک گیربکس سیاره ای رانده می شوند. به عنوان یک تامین کننده گیربکس های سیاره ای ( اپکس Apex Dynamics ) ، مطمئناً ما همه نکات فنی را می دانیم ، اما اگر برای اولین بار با این تکنیک روبرو شوید چه می کنید؟ ما تصمیم گرفته ایم که آن را به روشنی برای همه توضیح دهیم - در این مقاله اصول گیربکس سیاره ای را بررسی می کنیم.
بهینه‌سازی هزینه مصرفی سیستمهای اتوماسیون با استفاده از موتور خطی الکتریکی
0 بهینه‌سازی هزینه مصرفی سیستمهای اتوماسیون با استفاده از موتور خطی الکتریکی
وقتی بیش از دو موقعیت نیاز است، زمانی که حرکت‌ها باید با یک شفت اصلی همزمان (سنکرون) شوند، یا وقتی‌که پویایی یا عمر مفید سیلندرهای پنوماتیک چندان بهینه نیستند، طراحان، تمایل به موتورخطی لینموت دارند. باوجود هزینه انرژی مصرفی زیاد پنوماتیک، موتورهای خطی صنعتی با افزایش درجه، حتی با حرکت نقطه‌به‌نقطه و فقط با دو موقعیت نهایی هزینه خودشان را درمی‌آورند. این به‌طور خاص وقتی درست است که حرکات تکراری دائمن انجام می‌شود و سیلندرهای پنوماتیک نیاز دارند که به‌طور ویژه مطابق با سرعت و شرایط بار اندازه بشوند. در این مورد خاص، درایوهای خطی الکتریکی در چند هفته کوتاه هزینه خودشان را درمی‌آورند.