جستجو
Persian
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
همه پست های وبلاگ

اصل یا کپی؟ مساله این است.

اصل یا کپی؟مسئله این است؟

همواره یکی از دغدغه های خریداران اینترنتی اصل بودن کالای خریداری شده بود،هست و خواهد بود.این دغدغه طبعا یکی از نیاز های طبیعی خریداران و همچنین دغدغه کلیدی فروشندگان می باشد. اما از سمت دیگر همواره شاهد حضور کالا های کپی و با کیفیت پایین در بازار هستیم که به وفور مشاهده می شود و از سمت دیگر خریداران بدون داشتن اطلاع از تمایز میان اصل و کپی بودن کالا اقدام به خرید میکنند. کالا های صنعتی نیز از این قضیه مستثنی نیستند و قابل ذکر هست که بازار هدف اصلی کالا های غیر اصل و یا اصطلاحا کپی می باشند. برند لینکان که در عرصه ی تولید جک های خطی و همچنین کنترل کننده و ریموت های آن ها برای تخت بیمارستانی فعالیت میکند مشمول این بازی شده است و خریداران برند لینکان که اغلب مربوط به قشر درمانی جامعه می شود همواره این دغدغه را دارند که کالای غیر اصل خریداری نکنند. شرکت فراسیس و فروشگاه اینترنتی فنی مارکت که نماینده انحصاری برند لینکان در ایران می باشد همواره تلاش کرده که با ارائه کالا های اصل این دغدغه را در میان خریداران رفع و رجوع کنند. اما تشخیص این موضوغ چندان هم موضوع سخت و پیچیده ایی نیست. خب حال مسئله این است؟کپی یا اصل؟ برای تشخیص این مهم تنها کافی است به لیبل روی کالا دقت کنید. شرکت لینکان برای کالا های خود که تولید کرده و برای نمایندگان انحصاری خودش از جمله شرکت فراسیس در ایران کد مخصوص هر کالا را تعبیه میکند که برای هر کالا انحصاری است و این کد بر روی لیبل های هر دستگاه چاپ میشود. به تصویر زیر نگاه کنید که یک نمونه از کالای اصل را نشان میدهد.

همانطور که در شکل بالا ملاحظه میکنید در قسمت prod.date کد اختصاصی کالا را میتوانید مشاهده کنید که نشان دهنده اصل بودن کالا می باشد. حال به تصویر دیگر که یک نمونه غیر اصل می باشد دقت کنید.

در نمونه کپی قسمت prod.date به طور کامل حذف شده که به وضوح قابل ملاحظه است. با توجه به دو تصویر همانطور که دانستید به راحتی می توان اصل و غیر اصل بودن کالا های برند لینکان تشخیص داد.نکات دیگر جهت تمایز این دو لیبل از یکدیگر این هست که آدرس اینترنتی شرکت تولید کننده به همراه نشان ce و هم چنین لوگوی برند بصورت چاپی می باشد و دیتا های مربوط به دستگاه پرینت شده است و همه این ها در حالی است که نمونه تقلبی به طور کامل پرینت رنگی می باشد که این موضوع در رنگ و کیفیت تصویری این لیبل ها مشهود هست. از نکات دیگر نیز میتوان به وجود QR code در لیبل نمونه اصلی نیز اشاره کرد که با اسکن آن میتوان به اصل بودن کالا به راحتی هر چه تمام تر پی برد،در حالی که نمونه تقلبی فاقد این مهم است. شرکت مهندسی فراسیس تهران به عنوان نماینده انحصاری برند لینکان در ایران همواره در صدد بر آمده تا با تامین مستقیم کالا از تولید کننده اصلی در تایوان،این دغدغه را در میان خریداران به طور تمام و کمال رفع نماید و همچنین با ایجاد فروشگاه آنلاین فنی مارکت با عرضه مستقیم محصولات اصل شرکت لینکان امکان خرید آسان و مطمئن را برای خریداران فراهم کرده است.

نظرات
یک نظر بنویسید: بستن